Gdańsk Osiedle przy ul. Leskiego

Gdynia osiedle zielone zimą

Gdańsk Osiedle Zapiecek

Gdańsk osiedle Klimaty

Praca

Pilnie zatrudnimy administratora wspólnot mieszkaniowych na terenie Gdyni, Gdańska oraz pracownika do obługi technicznej

Zakres obowiązków:

  • administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi
  • ścisła współpraca z kierownictwem firmy oraz zarządem wspólnoty
  • bieżący nadzór i  koordynacja prac podwykonawców
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • bieżąca obsługa mieszkańców
  • zarządzanie dokumentacją
  • zlecanie i kontrola przeglądów oraz prac remontowych wraz z prowadzeniem książki obiektu - dotyczy pracownika obsługi technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunkowe: Gospodarowanie Nieruchomościami
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane - dotyczy pracownika obsługi technicznej
  • min. rok doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
  • mile widziana licencja zawodowa zarządcy nieruchomości
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • komunikatywność, otwartość, asertywność i dynamizm w działaniu
  • własny samochód

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • komórka bez limitu rozmów

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na adres biuro@osiedlezielone.eu