Praca

Pilnie zatrudnimy administratora wspólnot mieszkaniowych na terenie Gdyni, Gdańska oraz pracownika do obługi technicznej

Zakres obowiązków:

  • administrowanie wspólnotami mieszkaniowymi
  • ścisła współpraca z kierownictwem firmy oraz zarządem wspólnoty
  • bieżący nadzór i  koordynacja prac podwykonawców
  • współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
  • bieżąca obsługa mieszkańców
  • zarządzanie dokumentacją
  • zlecanie i kontrola przeglądów oraz prac remontowych wraz z prowadzeniem książki obiektu - dotyczy pracownika obsługi technicznej

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunkowe: Gospodarowanie Nieruchomościami
  • wykształcenie średnie lub wyższe budowlane - dotyczy pracownika obsługi technicznej
  • min. rok doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
  • mile widziana licencja zawodowa zarządcy nieruchomości
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
  • komunikatywność, otwartość, asertywność i dynamizm w działaniu
  • własny samochód

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • kursy, szkolenia, możliwość ciągłego rozwoju, podwyższania kompetencji
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów
  • komórka bez limitu rozmów

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV na adres biuro@osiedlezielone.eu